Stanowiska zrobotyzowane

automatyka przemysłowa rzeszów mielec tarnówRobotyzacja produkcji stawia przed przedsiębiorstwami coraz to nowe możliwości. Zwiększenie mocy produkcyjnej, ograniczenie przestojów, poprawa jakości, poprawa wydajności oraz co bardzo ważne zwiększenie bezpieczeństwa pracy - to tylko niektóre z nich.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie w obszarze robotyzacji przemysłu oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie od koncepcji, projektu po wykonanie stanowiska automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Na etapie pomysłu, projektu tworzymy koncepcję całego systemu - robota przemysłowego wraz z dedykowanym systemem sterowania, integracją ze współpracującymi maszynami, systemem wizualizacji oraz układem odpowiednich zabezpieczeń. Tworzymy również indywidualną symulację pracy robota co pozwala na odpowiedni dobór urządzenia, sprawdzenie zasięgu pracy, pomiary czasu cyklu oraz zoptymalizowanie zajmowanej przez stanowisko przestrzeni w zakładzie.

 

Roboty przemysłowe - Stertech - Integrator YASKAWA | integrator MITSUBISHI.

 

Stanowiska zrobotyzowane - oferowane przez Stertech roboty są dostosowywane do indywidualnych potrzeb danej aplikacji poprzez:

 

roboty przemysłowe instalacjadobór odpowiedniego robota

robotyzacja produkcji instalator roboty przemysłoweprzygotowanie stanowiska

instalacja robotów przemysłowych serwisoprogramowanie procesu

programowanie robotów przemysłowychwyposażenie robota w chwytaki, czujniki

automatyzacja procesów produkcyjnych roboty przemysłoweintegrację z maszynami w linii produkcyjnej

robot przemysłowy instalacja integracja serwisszkolenie obsługi

montaż robota przemysłowego do prasy krawędziowejserwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

 

Zachęcamy do współpracy